Przełącznik; Howo; LW26-20-M1-F/1P 012; bistabilny; 1 tor; 3 pozycje
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M1-F/1P 012; 3 pozycje; OFF-ON-ON; 45°; bistabilny; na panel; 1 tor; 1 warstwa; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 8mm; 48x48mm; 32mm; Howo
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M1-F/1P 012; 3 pozycje; OFF-ON-ON; 45°; bistabilny; na panel; 1 tor; 1 warstwa; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 8mm; 48x48mm; 32mm; Howo Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M1-F/1P 012; 3 pozycje; OFF-ON-ON; 45°; bistabilny; na panel; 1 tor; 1 warstwa; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 8mm; 48x48mm; 32mm; Howo
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 26265
Nr katalogowy: 26265
Stan: 25 szt.
 Dane szczegółowe
NazwaPrzełącznik
Rodzaj przełącznikakrzywkowy; obrotowy
SymbolLW26-20-M1-F/1P 012
Ilość pozycji3 pozycje
Sposób przełączaniaOFF-ON-ON
Kąt obrotu45°
Typ przełącznikabistabilny
Montaż mechanicznyna panel
Ilość torów1 tor
Ilość warstw1 warstwa
Wyprowadzeniaśrubowe
Prąd styków AC20A
Napięcie przełączania AC440V AC
Kolor elementu wykonawczegoczarny
Otwór montażowy / raster 8mm
Klasa szczelnościnieokreślona
Rozmiar płyty czołowej48x48mm
Opis na płycie czołowej0 1 2
Głębokość montażowa32mm