Przełącznik; Howo; LW26-20-M1-F/3P 0YD; bistabilny; 3 tory; 3 pozycje
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M1-F/3P 0YD; 3 pozycje; OFF-ON-ON; 60°; bistabilny; na panel; 3 tory; 4 warstwy; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 8mm; 48x48mm; 61mm; Howo; RoHS Nr kat.: 26270 Nr katalogowy: 26270 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Symbol | LW26-20-M1-F/3P 0YD |
| Ilość pozycji | 3 pozycje |
| Sposób przełączania | OFF-ON-ON |
| Kąt obrotu | 60° |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Ilość torów | 3 tory |
| Ilość warstw | 4 warstwy |
| Wyprowadzenia | śrubowe |
| Prąd styków AC | 20A |
| Napięcie przełączania AC | 440V AC |
| Kolor elementu wykonawczego | czarny |
| Otwór montażowy / raster | 8mm |
| Klasa szczelności | nieokreślona |
| Rozmiar płyty czołowej | 48x48mm |
| Opis na płycie czołowej | 0 Y D (gwiazda-trójkąt) |
| Głębokość montażowa | 61mm |