Przełącznik; Greegoo; LW26GS-20-M1-04/2P 01; bistabilny; 3 tory; 2 pozycje
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26GS-20-M1-04/2P 01; 2 pozycje; OFF-ON; 60°; bistabilny; na panel; 3 tory; 2 warstwy; śrubowe; 20A; 440V AC; czerwony; 8mm; 48x48mm; 42mm; Greegoo; RoHS Nr kat.: 26275 Nr katalogowy: 26275 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | krzywkowy; obrotowy |
| Symbol | LW26GS-20-M1-04/2P 01 |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Sposób przełączania | OFF-ON |
| Kąt obrotu | 60° |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Ilość torów | 3 tory |
| Ilość warstw | 2 warstwy |
| Wyprowadzenia | śrubowe |
| Prąd styków AC | 20A |
| Napięcie przełączania AC | 440V AC |
| Kolor elementu wykonawczego | czerwony |
| Otwór montażowy / raster | 8mm |
| Klasa szczelności | nieokreślona |
| Rozmiar płyty czołowej | 48x48mm |
| Opis na płycie czołowej | 0 1 |
| Głębokość montażowa | 42mm |