Przełącznik; Howo; LW26-20-M1-F/1P 0-3; bistabilny; 1 tor; 4 pozycje
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M1-F/1P 0-3; 4 pozycje; OFF-3xON; 90°; bistabilny; na panel; 1 tor; 2 warstwy; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 8mm; 48x48mm; 35mm; Howo
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M1-F/1P 0-3; 4 pozycje; OFF-3xON; 90°; bistabilny; na panel; 1 tor; 2 warstwy; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 8mm; 48x48mm; 35mm; Howo Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M1-F/1P 0-3; 4 pozycje; OFF-3xON; 90°; bistabilny; na panel; 1 tor; 2 warstwy; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 8mm; 48x48mm; 35mm; Howo
 Artykuł
Nr kat.: 26279
Nr katalogowy: 26279
Stan: 20 szt.
Dostawa 30 [ termin nieokreślony ]
Rodzaj przełącznikakrzywkowy; obrotowy
SymbolLW26-20-M1-F/1P 0-3
Ilość pozycji4 pozycje
Sposób przełączaniaOFF-3xON
Kąt obrotu90°
Typ przełącznikabistabilny
Montaż mechanicznyna panel
Ilość torów1 tor
Ilość warstw2 warstwy
Kolor elementu wykonawczegoczarny
Otwór montażowy / raster 8mm
Klasa szczelnościnieokreślona
Rozmiar płyty czołowej48x48mm
Opis na płycie czołowej0 1 2 3
Głębokość montażowa35mm