Przekaźnik; Relpol; R3N-2013-23-5230-WT; 3 styki przełączne; 230V; 6A
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny przemysłowy; R3N-2013-23-5230-WT; 230V; AC; 3 styki przełączne; 6A; do gniazda; Relpol; RoHS Nr kat.: 26673 Nr katalogowy: 26673 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny przemysłowy |
| Symbol | R3N-2013-23-5230-WT |
| Napięcie sterujące | 230V |
| Rodzaj napięcia sterującego | AC |
| Konfiguracja styków | 3 styki przełączne |
| Znamionowy prąd styków AC | 6A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 250V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 6A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 24V DC |
| Sposób montażu | do gniazda |
| Producent | Relpol |
| Certyfikaty | RoHS |
| Materiał styku | AgNi |
| Rezystancja cewki | 16100Ohm |