Przełącznik; Onpow; GQ19S-F-10J/S
Przełącznik; przyciskowy; GQ19S-F-10J/S; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 19mm; IP65; Onpow; RoHS Nr kat.: 27254 Nr katalogowy: 27254 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | GQ19S-F-10J/S |
| Kształt przycisku | płaski |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Wyprowadzenia | do lutowania |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków DC | 2A |
| Napięcie przełączania DC | 36V DC |
| Otwór montażowy / raster | 19mm |
| Głębokość montażowa | 18mm |