Kondensator; SR Passives; CBB60A-16/450; 16uF; 450V AC
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kondensator; silnikowy (rozruchowy); CBB60A-16/450; 16uF; 450V AC; fi 40x70mm; konektory 6,3mm; SR Passives; RoHS Nr kat.: 27461 Nr katalogowy: 27461 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Kondensator |
| Typ kondensatora | silnikowy (rozruchowy) |
| Oryginalny symbol producenta | CBB60A-16/450 |
| Seria kondensatora | nieokreślona |
| Pojemność | 16uF |
| Napięcie pracy kondensatora | 450V AC |
| Rodzaj obudowy | fi 40x70mm |
| Montaż elektryczny | konektory 6,3mm |