Zasilacz; wtyczkowy; ZSI12V1A; 12V DC; 1A
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zasilacz; wtyczkowy; ZSI12V1A; 12V DC; 1A; 2,5/5,5mm prosty; kolor biały Nr kat.: 28095 Nr katalogowy: 28095 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Zasilacz jest z wyprzedaży i może nosić ślady użytkowania. |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Zasilacz |
| Typ | wtyczkowy |
| Symbol | ZSI12V1A |
| Wersja | impulsowy |
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 1A |
| Rodzaj złącza DC | 2,5/5,5mm prosty |
| Właściwości | kolor biały |
| Napięcie wejściowe | 230V AC |