Buzzer piezoelektryczny; FT-15T-3.4A1
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Buzzer piezoelektryczny; FT-15T-3.4A1; fi 14mm; 3,3kHz; powierzchniowy (SMD); bez sprzężenia; mosiądz; blaszka; 0,5mm; 26nF Nr kat.: 29548 Nr katalogowy: 29548 Ilość minimalna: 10 Wielokrotność: 10
Ilość: |
| Info |
|---|
| D=15mm d=11mm T=0,20mm f=6,7kHz Z=600Ω C=14nF materiał: mosiądz |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Buzzer piezoelektryczny |
| Symbol | FT-15T-3.4A1 |
| Poziom dźwięku | nieokreślony |
| Napięcie pracy | nieokreślone |
| Prąd pracy | nieokreślony |
| Wymiary | fi 14mm |
| Częstotliwość rezonansowa | 3,3kHz |
| Montaż | powierzchniowy (SMD) |
| Raster wyprowadzeń | nie dotyczy |
| Rodzaj dźwięku | nieokreślony |
| Właściwości | bez sprzężenia; mosiądz; blaszka |
| Wyprowadzenia | nie dotyczy |
| Wysokość | 0,5mm |
| Pojemność | 26nF |