Przełącznik; Onpow; GQ16PH-10J/S
Przełącznik; przyciskowy; GQ16PH-10J/S; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 16mm; IP65; Onpow; RoHS
Przełącznik; przyciskowy; GQ16PH-10J/S; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 16mm; IP65; Onpow; RoHS Przełącznik; przyciskowy; GQ16PH-10J/S; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 16mm; IP65; Onpow; RoHS
 Pliki do pobrania
Deklaracja zgodności CE | Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 30206
Nr katalogowy: 30206
Stan: 8 szt.
Dostawa 40 [ termin nieokreślony ]
Rodzaj przełącznikaprzyciskowy
SymbolGQ16PH-10J/S
Sposób przełączaniaOFF-(ON)
Ilość torów1 tor
Kolor elementu wykonawczegosrebrny stalowy
Kształt przyciskusuperpłaski; wystający
Podświetleniebez podświetlenia
Kolor podświetlenianie dotyczy
Kształt podświetlenianie dotyczy
Typ przełącznikamonostabilny
Montaż mechanicznyna panel
Wyprowadzeniado lutowania
Napięcie przełączania DC36V DC
Otwór montażowy / raster 16mm
Głębokość montażowa23mm