Przełącznik; Highly; HPB22-S11-R-I
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; bezpieczeństwa; przyciskowy; HPB22-S11-R-I; ON-OFF+OFF-ON; grzybkowy; odkręcany; 2 tory; czerwony; bez podświetlenia; bistabilny; śrubowe; 5A; 230V AC; Highly Nr kat.: 30364 Nr katalogowy: 30364 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Symbol | HPB22-S11-R-I |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 5A |
| Napięcie przełączania AC | 230V AC |
| Otwór montażowy / raster | 22mm |
| Głębokość montażowa | 42,5mm |