Indukcyjność; Feryster; DTMSS-20/0,010/20-V
Indukcyjność; dławik drutowy pierścieniowy; DTMSS-20/0,010/20-V; 10uH; 20A; fi 26,5x3x13mm; przewlekany (THT); pionowy; 10mm; 4,2mohm; Feryster; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 30482
Nr katalogowy: 30482
Stan: 21 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
3+8,64
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaIndukcyjność
Typ dławikadławik drutowy pierścieniowy
SymbolDTMSS-20/0,010/20-V
Indukcyjność10uH
Prąd pracy20A
Tolerancjanieokreślona
Rodzaj obudowyfi 26,5x3x13mm
Montaż elektrycznypionowy; przewlekany (THT)
Raster wyprowadzeń10mm
Rezystancja4,2mohm