Zasilacz; LRS-150-24; 24V DC; 6,5A
Zasilacz; modułowy; LRS-150-24; 24V DC; 6,5A; 156W; sygnalizacyjna dioda LED; Mean Well
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 30719
Nr katalogowy: 30719
Stan: 15 szt.
 Dane szczegółowe
NazwaZasilacz
Typmodułowy
SymbolLRS-150-24
Napięcie wyjściowe24V DC
Maksymalny prąd wyjściowy6,5A
Moc156W
Napięcie ładowanianie dotyczy
Prąd ładowanianie dotyczy
Właściwościsygnalizacyjna dioda LED
ProducentMean Well
CertyfikatyCB; CE; TUV; UL
 Zamienniki lub podobne
Zasilacz; modułowy; RS-150-24; 24V DC; 6,5A; 156W; sygnalizacyjna dioda LED; Mean Well