Czujnik; indukcyjny; Greegoo; LM30-33025NA-L
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czujnik; indukcyjny; LM30-33025NA-L; NPN; NO; 25mm; 10÷30V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 68mm; wysunięty; z przewodem 2mb; Greegoo; RoHS Nr kat.: 30748 Nr katalogowy: 30748 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Typ czujnika | indukcyjny |
| Symbol | LM30-33025NA-L |
| Typ wyjścia | NPN |
| Funkcja wyjścia | NO |
| Strefa działania | 25mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 10÷30V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Maksymalny prąd pracy | 200mA |
| Rodzaj obudowy | cylindryczny metalowy |
| Średnica / wymiary czujnika | fi 30mm |
| Długość czujnika | 68mm |