Czujnik; indukcyjny; Greegoo; LM30-33025PCT-L
Czujnik; indukcyjny; LM30-33025PCT-L; PNP; NO/NC; 25mm; 10÷30V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 68mm; wysunięty; z przewodem 2mb; ze złączem M12-4p; Greegoo; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 30749
Nr katalogowy: 30749
Stan: 34 szt.
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM30-33025PCT-L
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNO/NC
Strefa działania25mm
Zakres napięcia zasilającego10÷30V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 30mm
Długość czujnika68mm