Mikroprzełącznik; Highly; VS15N04-1C
Mikroprzełącznik; VS15N04-1C; dźwignia symulująca rolkę; 27,5mm; 1NO+1NC wspólny pin; szybkie; konektory 6,3mm; 15A; 250V; Highly; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 31200
Nr katalogowy: 31200
Stan: 1313 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+6,48
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaMikroprzełącznik
SymbolVS15N04-1C
Rodzaj głowicydźwignia symulująca rolkę
Długość dźwigni / wysokość trzpienia27,5mm
Konfiguracja wyjścia1NO+1NC wspólny pin
Sposób przełączaniaszybkie
Montaż przełącznikaprzykręcany
Montaż przewodukonektory 6,3mm
Prąd styków15A
Napięcie przełączane250V
Wymiary korpusu27,8x10,3x15,9mm