Tranzystor; Vishay; IRFSL11N50APBF
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tranzystor; unipolarny; IRFSL11N50APBF; N-MOSFET; 11A; 500V; 190W; 0,55Ohm; I2PAK; przewlekany (THT); HEXFET; Vishay; RoHS Nr kat.: 32268 Nr katalogowy: 32268 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Tranzystor |
| Typ tranzystora | unipolarny |
| Symbol | IRFSL11N50APBF |
| Kierunek przewodnictwa | N-MOSFET |
| Prąd drenu | 11A |
| Napięcie dren-źródło | 500V |
| Moc | 190W |
| Rezystancja w stanie przewodzenia | 0,55Ohm |