Bezpiecznik; LT5T-1250; kubkowy prostokątny
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bezpiecznik; kubkowy prostokątny; LT5T-1250; 1,25A; zwłoczny (T); 8,4x4x7,2 R=5,08mm; przewlekany (THT); 250V AC; RoHS Nr kat.: 32583 Nr katalogowy: 32583 Ilość minimalna: 5 Wielokrotność: 5
Ilość: |
| Info |
|---|
| prostokątny |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Bezpiecznik |
| Typ elementu zabezpieczającego | kubkowy prostokątny |
| Symbol | LT5T-1250 |
| Maksymalny prąd pracy | 1,25A |
| Charakterystyka wyzwalania | zwłoczny (T) |
| Rodzaj obudowy bezpiecznika | 8,4x4x7,2 R=5,08mm |
| Sposób montażu | przewlekany (THT) |
| Maksymalne napięcie pracy AC | 250V AC |