Przełącznik; Greegoo; LW26-20-M1 F/1P 01 DIN-RAIL; bistabilny; 1 tor; 2 pozycje
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; krzywkowy; obrotowy; LW26-20-M1 F/1P 01 DIN-RAIL; 2 pozycje; ON-OFF; 60°; bistabilny; na panel; 1 tor; 1 warstwa; śrubowe; 20A; 440V AC; czarny; 8,5mm; 48x48mm; 40mm; Greegoo Nr kat.: 34217 Nr katalogowy: 34217 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | krzywkowy; obrotowy |
| Symbol | LW26-20-M1 F/1P 01 DIN-RAIL |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Sposób przełączania | ON-OFF |
| Kąt obrotu | 60° |
| Typ przełącznika | bistabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Ilość torów | 1 tor |
| Ilość warstw | 1 warstwa |
| Wyprowadzenia | śrubowe |
| Prąd styków AC | 20A |
| Napięcie przełączania AC | 440V AC |
| Kolor elementu wykonawczego | czarny |
| Otwór montażowy / raster | 8,5mm |
| Klasa szczelności | nieokreślona |
| Rozmiar płyty czołowej | 48x48mm |
| Opis na płycie czołowej | 0 1 |
| Głębokość montażowa | 40mm |