Przekaźnik; Hongfa; HF105F-1-024D-T1HS; 1 styk zwierny; 24V; 30A
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny przemysłowy; HF105F-1-024D-T1HS; 24V; DC; 1 styk zwierny; 30A; do druku (PCB); Hongfa; RoHS Nr kat.: 34343 Nr katalogowy: 34343 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny przemysłowy |
| Symbol | HF105F-1-024D-T1HS |
| Napięcie sterujące | 24V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 1 styk zwierny |
| Znamionowy prąd styków AC | 30A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 240V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 20A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 28V DC |
| Sposób montażu | do druku (PCB) |
| Producent | Hongfa |
| Certyfikaty | RoHS |
| Materiał styku | AgCdO |
| Rezystancja cewki | 660Ohm |
| Znamionowa moc cewki DC | 900mW |