Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM30-3015PC
Czujnik; indukcyjny; LM30-3015PC; PNP; NO/NC; 15mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; wysunięty; z przewodem 2mb; YUMO; RoHS
Czujnik; indukcyjny; LM30-3015PC; PNP; NO/NC; 15mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; wysunięty; z przewodem 2mb; YUMO; RoHS Czujnik; indukcyjny; LM30-3015PC; PNP; NO/NC; 15mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; wysunięty; z przewodem 2mb; YUMO; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 34954
Nr katalogowy: 34954
Stan: 0 szt.
Dostawa 100 [ planowana na 2026-07-15 ]
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM30-3015PC
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNO/NC
Strefa działania15mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 30mm
Długość czujnika60mm