Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM18-3005PB
Czujnik; indukcyjny; LM18-3005PB; PNP; NC; 5mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; zabudowany; z przewodem; YUMO; RoHS
Czujnik; indukcyjny; LM18-3005PB; PNP; NC; 5mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; zabudowany; z przewodem; YUMO; RoHS Czujnik; indukcyjny; LM18-3005PB; PNP; NC; 5mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 18mm; 60mm; zabudowany; z przewodem; YUMO; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 34975
Nr katalogowy: 34975
Stan: 100 szt.
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM18-3005PB
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNC
Strefa działania5mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 18mm
Długość czujnika60mm