Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM30-3010NAT
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czujnik; indukcyjny; LM30-3010NAT; NPN; NO; 10mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; zabudowany; ze złączem M12-4p; YUMO; RoHS Nr kat.: 35719 Nr katalogowy: 35719 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Czujnik |
| Typ czujnika | indukcyjny |
| Symbol | LM30-3010NAT |
| Typ wyjścia | NPN |
| Funkcja wyjścia | NO |
| Strefa działania | 10mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 6÷36V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Maksymalny prąd pracy | 200mA |
| Rodzaj obudowy | cylindryczny metalowy |
| Średnica / wymiary czujnika | fi 30mm |
| Długość czujnika | 60mm |