Czujnik; indukcyjny; YUMO; LM30-3010PA
Czujnik; indukcyjny; LM30-3010PA; PNP; NO; 10mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; zabudowany; z przewodem 2mb; YUMO; RoHS
Czujnik; indukcyjny; LM30-3010PA; PNP; NO; 10mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; zabudowany; z przewodem 2mb; YUMO; RoHS Czujnik; indukcyjny; LM30-3010PA; PNP; NO; 10mm; 6÷36V; DC; 200mA; cylindryczny metalowy; fi 30mm; 60mm; zabudowany; z przewodem 2mb; YUMO; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 35721
Nr katalogowy: 35721
Stan: 10 szt.
Dostawa 20 [ planowana na 2026-07-15 ]
Typ czujnikaindukcyjny
SymbolLM30-3010PA
Typ wyjściaPNP
Funkcja wyjściaNO
Strefa działania10mm
Zakres napięcia zasilającego6÷36V
Rodzaj napięcia zasilającegoDC
Maksymalny prąd pracy200mA
Rodzaj obudowycylindryczny metalowy
Średnica / wymiary czujnikafi 30mm
Długość czujnika60mm