Zasilacz; RSP-320-24; 24V DC; 13A
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zasilacz; modułowy; RSP-320-24; 24V DC; 13A; 321W; Mean Well Nr kat.: 36105 Nr katalogowy: 36105 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Zasilacz |
| Typ | modułowy |
| Symbol | RSP-320-24 |
| Napięcie wyjściowe | 24V DC |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 13A |
| Moc | 321W |