Przekaźnik; Omron; G2R-1A-E-12VDC; do druku (PCB); 1 styk zwierny; 12V; 16A; 16A
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; G2R-1A-E-12VDC; 12V; DC; 1 styk zwierny; 16A; 250V AC; 16A; 30V DC; do druku (PCB); Omron; RoHS Nr kat.: 36674 Nr katalogowy: 36674 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny miniaturowy |
| Symbol | G2R-1A-E-12VDC |
| Napięcie sterujące | 12V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 1 styk zwierny |
| Znamionowy prąd styków AC | 16A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 250V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 16A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 30V DC |
| Sposób montażu | do druku (PCB) |
| Producent | Omron |
| Certyfikaty | RoHS |
| Rezystancja cewki | 275Ohm |