Warystor; Joyin; JVR10N471K
Warystor; JVR10N471K; fi 10mm; przewlekany (THT); 470V; 300V AC; 385V DC; 0,4W; 10%; Joyin; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 37299
Nr katalogowy: 37299
Stan: 4 szt.
Dostawa 500 [ planowana na 2026-05-26 ]
Ilość minimalna: 10
Wielokrotność: 5
Ilość [ szt. ]Cena netto
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaWarystor
SymbolJVR10N471K
Rodzaj obudowyfi 10mm
Montaż elektrycznyprzewlekany (THT)
Napięcie warystora470V
Maksymalne napięcie pracy AC300V AC
Maksymalne napięcie pracy DC385V DC
Moc0,4W
Tolerancja10%