Przełącznik; Highly; HPB22-J11R
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; bezpieczeństwa; przyciskowy; HPB22-J11R; ON-OFF+OFF-ON; grzybkowy; odkręcany; 2 tory; czerwony; bez podświetlenia; bistabilny; śrubowe; 5A; 230V AC; Highly Nr kat.: 37986 Nr katalogowy: 37986 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Symbol | HPB22-J11R |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 5A |
| Napięcie przełączania AC | 230V AC |
| Otwór montażowy / raster | 22mm |
| Głębokość montażowa | 42,5mm |