Przełącznik; Onpow; GQ16PF-10E/J/W/24V/S
| Artykuł | ||||
|---|---|---|---|---|
Przełącznik; przyciskowy; GQ16PF-10E/J/W/24V/S; OFF-(ON); 1 tor; podświetlenie LED 24V; biały; ring; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 16mm; IP65; Onpow; RoHS Nr kat.: 37988 Nr katalogowy: 37988 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
|---|
| Artykuł dostępny tylko do wyczerpania zapasów. |
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | GQ16PF-10E/J/W/24V/S |
| Sposób przełączania | OFF-(ON) |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor elementu wykonawczego | srebrny stalowy |
| Kształt przycisku | superpłaski |
| Podświetlenie | podświetlenie LED 24V |
| Kolor podświetlenia | biały |
| Kształt podświetlenia | ring |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Wyprowadzenia | do lutowania |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków DC | 2A |
| Napięcie przełączania DC | 36V DC |
| Otwór montażowy / raster | 16mm |
| Głębokość montażowa | 20mm |