Tranzystor; ST Microelectronics; STP80NF12
Tranzystor; unipolarny; STP80NF12; N-MOSFET; 80A; 120V; 300W; 15mOhm; TO220; przewlekany (THT); ST Microelectronics; RoHS
 Pliki do pobrania
PDF
 Artykuł
Nr kat.: 38051
Nr katalogowy: 38051
Stan: 50 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+7,83
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaTranzystor
Typ tranzystoraunipolarny
SymbolSTP80NF12
Kierunek przewodnictwaN-MOSFET
Prąd drenu80A
Napięcie dren-źródło120V
Moc300W
Rezystancja w stanie przewodzenia15mOhm