Przekaźnik; Hongfa; HF33F-024-HS3; do druku (PCB); 1 styk zwierny; 24V; 5A; 5A
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HF33F-024-HS3; 24V; DC; 1 styk zwierny; 5A; 250V AC; 5A; 30V DC; do druku (PCB); Hongfa; RoHS
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HF33F-024-HS3; 24V; DC; 1 styk zwierny; 5A; 250V AC; 5A; 30V DC; do druku (PCB); Hongfa; RoHS Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HF33F-024-HS3; 24V; DC; 1 styk zwierny; 5A; 250V AC; 5A; 30V DC; do druku (PCB); Hongfa; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 38255
Nr katalogowy: 38255
Stan: 17 szt.
Ilość minimalna: 1
Wielokrotność: 1
Ilość [ szt. ]Cena netto
1+4,26
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaPrzekaźnik
Typelektromagnetyczny miniaturowy
SymbolHF33F-024-HS3
Napięcie sterujące24V
Rodzaj napięcia sterującegoDC
Konfiguracja styków1 styk zwierny
Znamionowy prąd styków AC5A
Znamionowe napięcie styków AC250V AC
Znamionowy prąd styków DC5A
Znamionowe napięcie styków DC30V DC
Sposób montażudo druku (PCB)
ProducentHongfa
CertyfikatyRoHS
Materiał stykuAgNi
Rezystancja cewki1280Ohm