Przełącznik; Onpow; LAS2GQF-11E/G/12VS-FP
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; przyciskowy; LAS2GQF-11E/G/12VS-FP; ON-(ON); 1 tor; podświetlenie LED 12V; zielony; ring; monostabilny; na panel; 3A; 250V AC; 16mm; IP67; Onpow; RoHS Nr kat.: 38342 Nr katalogowy: 38342 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | LAS2GQF-11E/G/12VS-FP |
| Sposób przełączania | ON-(ON) |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor elementu wykonawczego | srebrny stalowy |
| Kształt przycisku | płaski |
| Podświetlenie | podświetlenie LED 12V |
| Kolor podświetlenia | zielony |
| Kształt podświetlenia | ring |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Wyprowadzenia | do lutowania |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 3A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy / raster | 16mm |
| Głębokość montażowa | 36mm |