Tranzystor; On Semiconductor (Fairchild); FDB52N20TM
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tranzystor; unipolarny; FDB52N20TM; N-MOSFET; 52A; 200V; 349W; 14mOhm; D2PAK (TO263); powierzchniowy (SMD); On Semiconductor (Fairchild); RoHS Nr kat.: 38552 Nr katalogowy: 38552 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Tranzystor |
| Typ tranzystora | unipolarny |
| Symbol | FDB52N20TM |
| Kierunek przewodnictwa | N-MOSFET |
| Prąd drenu | 52A |
| Napięcie dren-źródło | 200V |
| Moc | 349W |
| Rezystancja w stanie przewodzenia | 14mOhm |