Przełącznik; PBW-19B5R
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przełącznik; przyciskowy; PBW-19B5R; OFF-(ON); 1 tor; podświetlenie LED 12V; czerwony; cyfra 5; monostabilny; na panel; 2A; 250V AC; 19mm Nr kat.: 39149 Nr katalogowy: 39149 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | PBW-19B5R |
| Sposób przełączania | OFF-(ON) |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor elementu wykonawczego | srebrny niklowany |
| Kształt przycisku | płaski |
| Podświetlenie | podświetlenie LED 12V |
| Kolor podświetlenia | czerwony |
| Kształt podświetlenia | cyfra 5 |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Wyprowadzenia | do lutowania |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków AC | 2A |
| Napięcie przełączania AC | 250V AC |
| Otwór montażowy / raster | 19mm |
| Głębokość montażowa | 39mm |