Tranzystor; ON Semiconductor; FGH40N60SFDTU
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tranzystor; IGBT; FGH40N60SFDTU; 40A; 600V; 290W; TO247; przewlekany (THT); ON Semiconductor; RoHS Nr kat.: 39545 Nr katalogowy: 39545 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Tranzystor |
| Typ tranzystora | IGBT |
| Symbol | FGH40N60SFDTU |
| Prąd kolektora | 40A |
| Napięcie kolektor-emiter | 600V |
| Moc | 290W |