Przełącznik; Onpow; GQ12AF-10/J/S
Przełącznik; przyciskowy; GQ12AF-10/J/S; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; ring; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 12mm; IP67; Onpow; RoHS
Przełącznik; przyciskowy; GQ12AF-10/J/S; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; ring; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 12mm; IP67; Onpow; RoHS Przełącznik; przyciskowy; GQ12AF-10/J/S; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; ring; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 12mm; IP67; Onpow; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 40747
Nr katalogowy: 40747
Stan: 36 szt.
 Dane szczegółowe
NazwaPrzełącznik
Rodzaj przełącznikaprzyciskowy
SymbolGQ12AF-10/J/S
Sposób przełączaniaOFF-(ON)
Ilość torów1 tor
Kolor elementu wykonawczegosrebrny stalowy
Kształt przyciskupłaski
Podświetleniebez podświetlenia
Kolor podświetlenianie dotyczy
Kształt podświetleniaring
Typ przełącznikamonostabilny
Montaż mechanicznyna panel
Wyprowadzeniado lutowania
Ilość pozycji2 pozycje
Prąd styków DC2A
Napięcie przełączania DC36V DC
Otwór montażowy / raster 12mm
Głębokość montażowa20mm