Buzzer elektromagnetyczny; Onpow; GQ19B-M/24V; 75 dB
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Buzzer elektromagnetyczny; GQ19B-M/24V; 75 dB; 24V; 30mA; fi 19mm; na panel; ciągły; z generatorem; śrubowe; 45mm; Onpow; RoHS Nr kat.: 42235 Nr katalogowy: 42235 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
|---|---|
| Nazwa | Buzzer elektromagnetyczny |
| Symbol | GQ19B-M/24V |
| Poziom dźwięku | 75 dB |
| Napięcie pracy | 24V |
| Prąd pracy | 30mA |
| Wymiary | fi 19mm |
| Częstotliwość rezonansowa | nieokreślone |
| Montaż | na panel |
| Raster wyprowadzeń | nie dotyczy |
| Rodzaj dźwięku | ciągły |
| Właściwości | z generatorem |
| Wyprowadzenia | śrubowe |
| Wysokość | 45mm |