Zasilacz; na szynę DIN; DL2-60-12-U
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zasilacz; na szynę DIN; DL2-60-12-U; 12V DC; 4,5A; 54W; kolor czarny; plastikowa obudowa; sygnalizacyjna dioda LED; MPL; RoHS Nr kat.: 42662 Nr katalogowy: 42662 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
| Info |
|---|
| Artykuł dostępny na zamówienie. |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Zasilacz |
| Typ | na szynę DIN |
| Symbol | DL2-60-12-U |
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Napięcie wyjściowe 2 | nie dotyczy |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 4,5A |
| Maksymalny prąd wyjściowy 2 | nie dotyczy |
| Moc | 54W |