Termistor NTC; Ruilon; NTC10D-15
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Termistor NTC; zabezpieczający; NTC10D-15; 10ohm; 5A; przewlekany (THT); fi 16,5mm; 7,5mm; -55...+200°C; Ruilon; RoHS Nr kat.: 43649 Nr katalogowy: 43649 Ilość minimalna: 2 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Typ termistora | zabezpieczający |
| Symbol | NTC10D-15 |
| Rezystancja | 10ohm |
| Tolerancja | nieokreślona |
| Prąd pracy | 5A |
| Montaż elektryczny | przewlekany (THT) |
| Rodzaj obudowy | fi 16,5mm |
| Raster wyprowadzeń | 7,5mm |
| Temperatura pracy | -55...+200°C |