Zasilacz; na szynę DIN; DL2-30-12-U
Zasilacz; na szynę DIN; DL2-30-12-U; 12V DC; 24V DC; 2A; 24W; kolor czarny; plastikowa obudowa; sygnalizacyjna dioda LED; MPL; RoHS
Zasilacz; na szynę DIN; DL2-30-12-U; 12V DC; 24V DC; 2A; 24W; kolor czarny; plastikowa obudowa; sygnalizacyjna dioda LED; MPL; RoHS Zasilacz; na szynę DIN; DL2-30-12-U; 12V DC; 24V DC; 2A; 24W; kolor czarny; plastikowa obudowa; sygnalizacyjna dioda LED; MPL; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 44022
Nr katalogowy: 44022
Stan: 2 szt.
 Dane szczegółowe
NazwaZasilacz
Typna szynę DIN
SymbolDL2-30-12-U
Napięcie wyjściowe12V DC; 24V DC
Napięcie wyjściowe 2nie dotyczy
Maksymalny prąd wyjściowy2A
Maksymalny prąd wyjściowy 2nie dotyczy
Moc24W