Warystor; Suntan; TSVG14D431K
Warystor; TSVG14D431K; fi 14mm; przewlekany (THT); 430V; 275V AC; 350V DC; 1W; 10%; Suntan; RoHS
 Pliki do pobrania
Karta katalogowa
 Artykuł
Nr kat.: 44252
Nr katalogowy: 44252
Stan: 695 szt.
Ilość minimalna: 10
Wielokrotność: 5
Ilość [ szt. ]Cena netto
Ilość:
 Dane szczegółowe
NazwaWarystor
SymbolTSVG14D431K
Rodzaj obudowyfi 14mm
Montaż elektrycznyprzewlekany (THT)
Napięcie warystora430V
Maksymalne napięcie pracy AC275V AC
Maksymalne napięcie pracy DC350V DC
Moc1W
Tolerancja10%
ProducentSuntan
CertyfikatyRoHS
 Zamienniki lub podobne
Warystor; JVR-14N431k; fi 14mm; przewlekany (THT); 430V; 275V AC; 350V DC; 1W; 10%; Bochen; RoHS