Warystor; Suntan; TSVG14D391K
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Warystor; TSVG14D391K; fi 14mm; przewlekany (THT); 390V; 250V AC; 320V DC; 0,6W; 10%; Suntan; RoHS Nr kat.: 44253 Nr katalogowy: 44253 Ilość minimalna: 5 Wielokrotność: 5
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Warystor |
| Symbol | TSVG14D391K |
| Rodzaj obudowy | fi 14mm |
| Montaż elektryczny | przewlekany (THT) |
| Napięcie warystora | 390V |
| Maksymalne napięcie pracy AC | 250V AC |
| Maksymalne napięcie pracy DC | 320V DC |
| Moc | 0,6W |
| Tolerancja | 10% |