Przekaźnik; Hongfa; HF33F-012-HS3; do druku (PCB); 1 styk zwierny; 12V; 5A; 5A
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HF33F-012-HS3; 12V; DC; 1 styk zwierny; 5A; 250V AC; 5A; 30V DC; do druku (PCB); Hongfa; RoHS Nr kat.: 44633 Nr katalogowy: 44633 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny miniaturowy |
| Symbol | HF33F-012-HS3 |
| Napięcie sterujące | 12V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 1 styk zwierny |
| Znamionowy prąd styków AC | 5A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 250V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 5A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 30V DC |
| Sposób montażu | do druku (PCB) |
| Producent | Hongfa |
| Certyfikaty | RoHS |
| Materiał styku | AgSnO2 |
| Rezystancja cewki | 320Ohm |
| Znamionowa moc cewki DC | 450mW |