Przekaźnik; Hongfa; HF41F-024-HST; do gniazda; do druku (PCB); 1 styk zwierny; 24V; 6A; 6A
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przekaźnik; elektromagnetyczny miniaturowy; HF41F-024-HST; 24V; DC; 1 styk zwierny; 6A; 250V AC; 6A; 30V DC; do gniazda; do druku (PCB); Hongfa; RoHS Nr kat.: 44637 Nr katalogowy: 44637 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przekaźnik |
| Typ | elektromagnetyczny miniaturowy |
| Symbol | HF41F-024-HST |
| Napięcie sterujące | 24V |
| Rodzaj napięcia sterującego | DC |
| Konfiguracja styków | 1 styk zwierny |
| Znamionowy prąd styków AC | 6A |
| Znamionowe napięcie styków AC | 250V AC |
| Znamionowy prąd styków DC | 6A |
| Znamionowe napięcie styków DC | 30V DC |
| Sposób montażu | do druku (PCB); do gniazda |
| Producent | Hongfa |
| Certyfikaty | RoHS |
| Materiał styku | AgNi |
| Rezystancja cewki | 3390Ohm |
| Znamionowa moc cewki DC | 170mW |