Głośnik; KLS3-YS02A-36MM-8R1W
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Głośnik; KLS3-YS02A-36MM-8R1W; 1W; 8ohm; punkt lutowniczy; fi 36mm; KLS; RoHS Nr kat.: 44979 Nr katalogowy: 44979 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Głośnik |
| Symbol | KLS3-YS02A-36MM-8R1W |
| Poziom dźwięku | nieokreślony |
| Moc | 1W |
| Impedancja | 8ohm |
| Częstotliwość rezonansowa | nieokreślone |
| Wyprowadzenia | punkt lutowniczy |
| Wymiary | fi 36mm |