Głośnik; KLS3-ZSW01-10MM-8R1W-50MM
| Artykuł | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Głośnik; KLS3-ZSW01-10MM-8R1W-50MM; 1W; 8ohm; punkt lutowniczy; fi 10mm; KLS; RoHS Nr kat.: 44981 Nr katalogowy: 44981 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Głośnik |
| Symbol | KLS3-ZSW01-10MM-8R1W-50MM |
| Poziom dźwięku | nieokreślony |
| Moc | 1W |
| Impedancja | 8ohm |
| Częstotliwość rezonansowa | nieokreślone |
| Wyprowadzenia | punkt lutowniczy |
| Wymiary | fi 10mm |