Rezystor; RoyalOhm; MFF04FF100JA50
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rezystor; metal film; MFF04FF100JA50; 0,4W; 10ohm; 1%; fi 1,9x3,7; przewlekany (THT); RoyalOhm; RoHS; MFF04FF100JA50 Nr kat.: 45017 Nr katalogowy: 45017 Ilość minimalna: 50 Wielokrotność: 50
|---|---|
| Nazwa | Rezystor |
| Typ rezystora | metal film |
| Symbol | MFF04FF100JA50 |
| Moc | 0,4W |
| Rezystancja | 10ohm |
| Tolerancja | 1% |