Potencjometr; Piher; PT10LV10-472A2020
| Pliki do pobrania | |
|---|---|
| Artykuł | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Potencjometr; montażowy; jednoobrotowy; leżący; PT10LV10-472A2020; 4,7kohm; liniowa; 20%; 0,15W; przewlekany (THT); cermetowy; PT10; Piher; RoHS Nr kat.: 10504 Nr katalogowy: 10504 Ilość minimalna: 5 Wielokrotność: 5
Ilość: |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Potencjometr |
| Typ potencjometru | montażowy |
| Rodzaj potencjometru | jednoobrotowy; leżący |
| Symbol | PT10LV10-472A2020 |
| Rezystancja | 4,7kohm |
| Charakterystyka | liniowa |
| Tolerancja | 20% |
| Moc | 0,15W |
| Montaż elektryczny | przewlekany (THT) |
| Materiał | cermetowy |
| Wymiary korpusu | 10,3x10x4,5mm |