Dystans; DMM3WW15; M3; 15mm; mosiądz niklowany
Dystans; DMM3WW15; M3; wewnętrzny/wewnętrzny; 15mm; 7mm; 5mm; tulejka dystansowa gwintowana; sześciokątna; mosiądz niklowany; KLS; RoHS
 Artykuł
Nr kat.: 11560
Nr katalogowy: 11560
Stan: 0 szt.
Dostawa 1000 [ planowana na 2026-06-12 ]
NazwaDystans
SymbolDMM3WW15
Rozmiar gwintuM3
Rodzaj gwintuwewnętrzny/wewnętrzny
Długość15mm
Długość gwintunie dotyczy
Głębokość gwintu7mm
Rozmiar klucza5mm