Przełącznik; Onpow; GQ12B-10/A-R
Przełącznik; przyciskowy; GQ12B-10/A-R; OFF-(ON); 1 tor; bez podświetlenia; monostabilny; na panel; 2A; 36V DC; 12mm; IP65; Onpow; RoHS Nr kat.: 14498 Nr katalogowy: 14498 Ilość minimalna: 1 Wielokrotność: 1
Ilość: |
| Info |
|---|
| Przycisk chwilowy, wypukły Otwór montażowy: 12mm Kolor: czerwony Rodzaj styków: śrubowe Maks obcążenie: 2A/36V DC |
| Dane szczegółowe | |
|---|---|
| Nazwa | Przełącznik |
| Rodzaj przełącznika | przyciskowy |
| Symbol | GQ12B-10/A-R |
| Sposób przełączania | OFF-(ON) |
| Ilość torów | 1 tor |
| Kolor elementu wykonawczego | czerwony |
| Kształt przycisku | wypukły |
| Podświetlenie | bez podświetlenia |
| Kolor podświetlenia | nie dotyczy |
| Kształt podświetlenia | nie dotyczy |
| Typ przełącznika | monostabilny |
| Montaż mechaniczny | na panel |
| Wyprowadzenia | śrubowe |
| Ilość pozycji | 2 pozycje |
| Prąd styków DC | 2A |
| Napięcie przełączania DC | 36V DC |
| Otwór montażowy / raster | 12mm |
| Głębokość montażowa | 16mm |